Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak obwodnicy 5.Brak dróg ekspresowych .6.Lubelskie czeka 100 lat na most Kamieniu koło Opola Lubelskiego ,dlatego rzeka Wisła bez mostów dzieli Polaków na lepszych i gorszych.Lubelskie a Poznanskie w inwestycjach to 1/8 a moze i 10 z funduszy centralnych .Pznan ma prawie wszystko Lublin musiał płacić za muzea w Kozłówce aż 17 mil Zamoiskim ,oraz za zlikwidowanie /Cukroweni imiejsc 250 osób spólce cukrowniczej 9 mil złotych z siedzibą w Toruniu???ktoa zlikwidowała najlepszą cukrownie w Polsce a może w Europie.Lublin wspólpracuje z MTP gdzie wybudowali 2 hale 46 mil z czego Poznań dolożył 14 mil złotychetap Targi Lubelskie gdzie na otwarciu był p. Grobelny i Dyrekcja z PŃ zaproszona przez prezydenta Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak z Pyrogrodu chyba na główkę upadł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo. Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować. Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz. Spadaj i nie wracaj więcej. Dobre!!! Zgadzam się w 100% PS. To może każdemu przyjeżdżającemu do Warszawy powinni na dzień dobry pieniądze dawać... no bo metro się buduje... i niedogodności takie... Ludzie, opamiętajcie się z tą pazernością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to turysta z Poznania przyjechał i wyjechał szczęśliwy, a my tutaj mieszkamy na dzikim wschodzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze mnie oszukały... tak trudno to zrozumiec? naprawde? tak wiec analogie z warszawa, poznaniem czy innym miastem nie moga tu miec miejsca... bo to nie one sie reklamowały tylko własnie lublin... jezu nie wierze ze tego nie rozumiecie albo inaczej: wierze ze sa wsrod was jedak tacy którzy rozumieja... bo ze pełno tu ludzi bardzo prymitywnych to niestety widze(czytam)... na szczescie podczas pobytu u was nie zetknałem sie z takim chamstwem (wrecz przeciwnie) tak wiec nie grozi mi przeswiadczenie ze wszyscy mieszkancy regionu to ludzie z kultura na bakier... a takie niestety wrazenie moze odniesc ktos czytajacy to forum sebastian grzelak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak z korzeniami Lb napisał:
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak obwodnicy 5.Brak dróg ekspresowych .6.Lubelskie czeka 100 lat na most Kamieniu koło Opola Lubelskiego ,dlatego rzeka Wisła bez mostów dzieli Polaków na lepszych i gorszych.Lubelskie a Poznanskie w inwestycjach to 1/8 a moze i 10 z funduszy centralnych .Pznan ma prawie wszystko Lublin musiał płacić za muzea w Kozłówce aż 17 mil Zamoiskim ,oraz za zlikwidowanie /Cukroweni imiejsc 250 osób spólce cukrowniczej 9 mil złotych z siedzibą w Toruniu???ktoa zlikwidowała najlepszą cukrownie w Polsce a może w Europie.Lublin wspólpracuje z MTP gdzie wybudowali 2 hale 46 mil z czego Poznań dolożył 14 mil złotychetap Targi Lubelskie gdzie na otwarciu był p. Grobelny i Dyrekcja z PŃ zaproszona przez prezydenta Lublina
Panie z Wielkopolszczyzny,korzeniami z Lubelszczyzny pochwal się wiedzą i określ na mapie teren Lubelszczyzny,gdyż sąsiedzi nie wiedzą na jakiej miedzy siedzą.Pyry zostały posadzone,pięknie wyglądają i na odpowiedź czekają,gdyż nie wiedzą na jakiej ziemi się rozmnażają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze mnie oszukały... tak trudno to zrozumiec? naprawde? tak wiec analogie z warszawa, poznaniem czy innym miastem nie moga tu miec miejsca... bo to nie one sie reklamowały tylko własnie lublin... jezu nie wierze ze tego nie rozumiecie albo inaczej: wierze ze sa wsrod was jedak tacy którzy rozumieja... bo ze pełno tu ludzi bardzo prymitywnych to niestety widze(czytam)... na szczescie podczas pobytu u was nie zetknałem sie z takim chamstwem (wrecz przeciwnie) tak wiec nie grozi mi przeswiadczenie ze wszyscy mieszkancy regionu to ludzie z kultura na bakier... a takie niestety wrazenie moze odniesc ktos czytajacy to forum sebastian grzelak
Panie Sebastianie, można żałować, że sie gdzieś przyjechało, można być niezadowolonym z wyjazdu, że nie wszystko się zobaczyło itp., ale żądać za WSZYSTKO zwrotu kosztów? To już lekka przesada, i powiedzmy sobie szczerze, pachnie to pazernością. A chciwych ludzi nikt nie lubi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Zamościa napisał:
Turysta z Poznania zapomniał, że przyjechał z Polski A, zawsze doinwestowanej, jak nie przez zaborce pruskiego to przez ich potomków lub poznaniaków, którzy mają węża w kieszeni i za grosz wschodniej gościnności. Województwo lubelskie kiedyś a dziś to juz nie Polska B, a inna forma być może Ą ale w porównaniu z latami osiemdziesiatymi to znacznie więcej uczyniono a i tak coraz więcej dla turystów pojawia się atrakcji, miejsc noclegowych, szlaków turystycznych czy ścieżek rowerowych. Jest ładnie, czyste powietrze niedostępne w Poznaniu, urokiu miejsc nietknietych zębem czasu, jako pozytyw brak przemysłu uciążliwego dla środowiska i spokój. Wystarczy wśiąśc do pociągu - pociągi są, a jakby przyjechał w ubiegłym roku to by ich nie zastał. Myżlę, że Pan z Poznania powinien dopłacić nam wszystkim za to, że mógł wrócić do krainy martzeń, jaką w tej chwili jest lubelszczyzna jako region. A co do tych 700 zł, gdyby podał swoje dane publicznie zarobiłby więcej na reklamie niż na utyskiwaniu - co jest właściwe dla ludzi z Polski A. Pozdrawiam i zapraszam do dyskuski. Mieszkaniec Zamościa.
Pytanie: gdzie Zamość leży i gdzie Lubelszczyzna leży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...